Wszystkie kategorie

Walizka

Strona główna > Walizka

2023 rok Ręcznie robiona prasa do paznokci 5000 Dzienna produkcja

Czas: 2023-06-30 Odsłon: 64

Easywell rozpoczął produkcję gwoździ maszynowych, o wysokiej jakości i dobrej pełni na rynku. Pakiet jest również dobrze wykonany i luksusowy, a istnieje wiele stylów, które można ponownie wykorzystać. Noszenie zajmuje dużo czasu i ma długoterminową współpracę z klientami marki 1000.

Od 2022 roku nasi klienci domagają się ręcznie robionych paznokci, więc wykonaliśmy wiele ręcznie robionych paznokci dla naszych klientów. Ze względu na naszą wysoką jakość i dążenie do doskonałego opakowania, wzornictwa i stylu, szybkość produkcji ręcznie robionych paznokci jest bardzo niska, a cena jest stosunkowo wysoka w porównaniu z rynkiem. Mimo to wielu klientów w Europie i Ameryce złożyło u nas zamówienia. Ich opinie są takie, że nasze ręcznie robione paznokcie mogą być sprzedawane po wysokiej cenie, a zysk rynkowy jest bardzo znaczny. Nasze zamówienia na ręcznie robione paznokcie są bardzo pełne.

2

3

4

5

2023 lata dodają wielu manicurzystek w głównym mieście Chin, Dzienna produkcja 5000 zestawów.

Prasa na paznokcie zlecić produkcję maszynową i ręcznie robiona prasa do paznokci w sklepie. Porównajmy teraz różnice między tymi dwoma rodzajami paznokci.

Prędkość produkcji

Gwoździe maszynowe: Jest drukowany maszynowo w dużych ilościach, prosty proces i duża szybkość produkcji. Jedna maszyna może wyprodukować od 3000 do 5000 sztuk dziennie, a istnieje również wiele stylów, które można zaprojektować z szeroką gamą stylów i wzorów.
Ręcznie robione paznokcie: są wykonywane przez manikiurzystkę, proces jest złożony, a prędkość produkcji jest niska. Jedna manikiurzystka może codziennie wykonać 10-15 zestawów ręcznie robionych paznokci, z wieloma stylami i dużą elastycznością. Cena jest wysoka, zmienia się wraz z jakością i może być ponownie wykorzystana.

Różnice procesowe

Gwoździe maszynowe: etapy procesu są proste, kształt A jest stosunkowo szeroki i cienki, tekstura drukowania wzorów jest mocna i nie ma ręcznie malowanej elastyczności. Plastik jest mocny i bardzo wytrzymały.
Ręcznie robione paznokcie: etapy procesu są złożone, tekstura paznokci jest gruba, kolorowe malowanie jest realistyczne i naturalne, wykonanie jest delikatniejsze, akcesoria są bardziej teksturowane, a poziom koloru jest podobny do wzmocnienia paznokci offline.

Różnica ilościowa

Gwoździe maszynowe: ogólnie pudełko 24/28/30 szt
Paznokieć ręczny: 10 szt., także 14 lub 20 szt., w tym XS, S, LM i rozmiary do wyboru. Wybierz odpowiedni rozmiar w zależności od wielkości powierzchni paznokcia.

6

7

8

9

W rzeczywistości, czy to gwoździe maszynowe, czy ręcznie robione, o ile wkładasz w to serce i dążysz do jakości, możesz zaspokoić potrzeby różnych klientów rynkowych.

Gorące kategorie