Wszystkie kategorie

Walizka

Strona główna > Walizka

2023 rok Ręcznie robiona prasa do paznokci 5000 Dzienna produkcja

Czas: 2023-06-30 Odsłon: 45

Easywell rozpoczął produkcję gwoździ maszynowych, o wysokiej jakości i dobrej pełni na rynku. Pakiet jest również dobrze wykonany i luksusowy, a istnieje wiele stylów, które można ponownie wykorzystać. Noszenie zajmuje dużo czasu i ma długoterminową współpracę z klientami marki 1000.

Od 2022 roku nasi klienci domagają się ręcznie robionych paznokci, więc wykonaliśmy wiele ręcznie robionych paznokci dla naszych klientów. Ze względu na naszą wysoką jakość i dążenie do doskonałego opakowania, wzornictwa i stylu, szybkość produkcji ręcznie robionych paznokci jest bardzo niska, a cena jest stosunkowo wysoka w porównaniu z rynkiem. Mimo to wielu klientów w Europie i Ameryce złożyło u nas zamówienia. Ich opinie są takie, że nasze ręcznie robione paznokcie mogą być sprzedawane po wysokiej cenie, a zysk rynkowy jest bardzo znaczny. Nasze zamówienia na ręcznie robione paznokcie są bardzo pełne.

2

3

4

5

2023 lata dodają wielu manicurzystek w głównym mieście Chin, Dzienna produkcja 5000 zestawów.

Prasa na paznokcie have machine produced and ręcznie robiona prasa do paznokci on the market. Now let's compare the differences between these two types of nails.

Prędkość produkcji

Gwoździe maszynowe: Jest drukowany maszynowo w dużych ilościach, prosty proces i duża szybkość produkcji. Jedna maszyna może wyprodukować od 3000 do 5000 sztuk dziennie, a istnieje również wiele stylów, które można zaprojektować z szeroką gamą stylów i wzorów.
Ręcznie robione paznokcie: są wykonywane przez manikiurzystkę, proces jest złożony, a prędkość produkcji jest niska. Jedna manikiurzystka może codziennie wykonać 10-15 zestawów ręcznie robionych paznokci, z wieloma stylami i dużą elastycznością. Cena jest wysoka, zmienia się wraz z jakością i może być ponownie wykorzystana.

Różnice procesowe

Gwoździe maszynowe: etapy procesu są proste, kształt A jest stosunkowo szeroki i cienki, tekstura drukowania wzorów jest mocna i nie ma ręcznie malowanej elastyczności. Plastik jest mocny i bardzo wytrzymały.
Ręcznie robione paznokcie: etapy procesu są złożone, tekstura paznokci jest gruba, kolorowe malowanie jest realistyczne i naturalne, wykonanie jest delikatniejsze, akcesoria są bardziej teksturowane, a poziom koloru jest podobny do wzmocnienia paznokci offline.

Różnica ilościowa

Gwoździe maszynowe: ogólnie pudełko 24/28/30 szt
Paznokieć ręczny: 10 szt., także 14 lub 20 szt., w tym XS, S, LM i rozmiary do wyboru. Wybierz odpowiedni rozmiar w zależności od wielkości powierzchni paznokcia.

6

7

8

9

W rzeczywistości, czy to gwoździe maszynowe, czy ręcznie robione, o ile wkładasz w to serce i dążysz do jakości, możesz zaspokoić potrzeby różnych klientów rynkowych.

Gorące kategorie