Wszystkie kategorie

Nasza Historia

Strona główna > Nasza Historia > Nasza Historia

O nas

Piękno jest odwiecznym tematem, postawą wobec życia i filozofią życia. Każdy ma prawo i pragnienie kochania piękna.

Beauty lady, Beauty food, Beauty Wine, Beauty makeup, Beauty Sceneria, Ludzka pogoń i pragnienie piękna w różnych dziedzinach.

Po II wojnie światowej kosmetyki stały się pogonią za pięknem kobiet. Kosmetyki mogą uczynić kobietę piękną. Z jednej strony kosmetyki tej marki cieszą się dużym zainteresowaniem, z drugiej jednak cena sprzedaży jest wysoka i większość osób nie może z nich korzystać. Z drugiej strony, w celu pogoni za wysokimi zyskami z kosmetyków, przedsiębiorstwa produkują gorsze produkty kosmetyczne po niskich cenach. Wiele kobiet używało takich gorszych kosmetyków, a ich ciała zostały w różnym stopniu zranione, co godzi w prawo ludzi do dążenia do piękna.

Założycielka Easywell jest także pięknością, kocha i dąży do piękna. Uwielbia wiele produktów kosmetycznych, win kosmetycznych i makijaży kosmetycznych. Od dziecka pasjonuje się również kosmetykami.

Założycielka Easywell kocha Nail Arts, swoją uwagę i energię skupia na dziedzinie Nail Arts. Nail Arts rozwinęło się szybko w ostatnich dziesięcioleciach. Po raz pierwszy urodził się w rodzinie królewskiej starożytnego Egiptu, rozkwitł w Japonii i Korei Południowej.

Misją Easywell jest uczynienie piękna łatwym i dobrym. Wszyscy kochają i używają produktów Nail Arts. Ściśle kontroluj projektowanie, badania i rozwój, materiały, rzemiosło i pakowanie produktów do paznokci oraz nie produkuj i nie sprzedawaj produktów do zdobienia paznokci o niskiej jakości.

Easywel Wybierz materiały, które nie są szkodliwe dla ciała i skóry, Materiały mogą być ponownie wykorzystane, Chroń pogoń za pięknem i cieszenie się nim.

Naturalne, zdrowe, bezpieczne. Każdy może używać bezpiecznych i zdrowych produktów do paznokci, aby stać się piękniejszym.

Easywell has R&D and Production bases in Naciśnij na paznokcie, Wiertła do paznokci, Żel Polski Itd.

Easywell stał się bazą marki Nail Arts w branży paznokci, produkty sprzedawane na całym świecie.

Mam nadzieję, że wszyscy mogą cieszyć się pięknem i szczęściem.

NASZ ZAKŁAD

Gorące kategorie