Wszystkie kategorie

News & Blog

Strona główna > News & Blog

Projekt opieki społecznej „15 piór” społeczności Jinyang

Czas: 2023-06-30 Odsłon: 34

Po południu 11 sierpnia 2020 r. Izba Handlowa Oriental Pearl TV Tower przekazała projekt opieki społecznej „15 piór” społeczności Jinyang na rzecz Jinyang Community Public Welfare Foundation. Ceremonia darowizny odbyła się w Jinyang Yitiandi. Jako członek Izby Gospodarczej nasza firma uczestniczyła w przekazaniu darowizny.

pic-3

pic-4

Każdy standardowy badminton ma 16 piór, a „Star Child” jest jak badminton bez pióra, tęskniący za wolnością latania, ale nie może już swobodnie latać.

Projekt ma na celu poprawę koordynacji fizycznej i zdolności równowagi dzieci specjalnych poprzez publiczny kurs oświecenia w badmintonie. Poprawiając ich sprawność fizyczną, zapewnia im również odpowiednie do wieku środowisko społeczne, pozwalając im doświadczać radości z komunikowania się i ćwiczeń z rówieśnikami w tym samym wieku, zwiększać ich chęć i zdolności społeczne oraz ustanawiać równe, pozytywne, optymistyczne i prężnego spojrzenia na życie, zapewniamy również wsparcie psychologiczne i pocieszenie ich rodzinom, pomagając im przezwyciężyć przygnębienie.

pic-1

pic-2

Gorące kategorie